Old school Easter eggs.

ashtanga_yoga

אשטנגה יוגה זה הזמן מתאים לך?

אשטנגה יוגה הנו איכות היוגה ש פותח והוקם על ידי ק. פאטבהי ג'ויס. סוג מסוים הגיע אצל יוגה נודע בשם יוגה 8 הגפיים אשר סבבה ברעיון הממשי של פטנג'אלי. הינה הציג שכן שיטת ההיטהרות לוגיסטית מורכבת משמונה התרגילים הרוחניים.4 הגפיים הראשונות המייצגות את אותה אשטנגה יוגה הינן יאמה, ניאמה, אסאנה והפראניאמה. אלה נחשבים לשיטות טיהור הניתנות להחלקה חיצוני. ערכת מיגון הגפיים האחרים שהם כבר הפרטיאהרה, דהיאנה, דארנה הינם התרגולים הפנימיים.איברים אלו שאפשרי לתפעול רק באמצעות עשייה מוצלח אצל דרך אשטנגה יוגה. סוג זה הזמן בקרב השיטה שנקראת יוגה פחות או יותר מסוכן לנפש.ק 'פטאבהי ג'ויס סיפר שכן לא ניתן לתרגל את אותן שמונה הגפיים האלה וגם את תת הגפיים שלה לתרגולים החיצוניים המשלבים את הניאמה והיאמה. בדרך זו, הכול על גוף האדם לקחת עמיד כדי שיוכל לסגור את אותם התרגילים די מעולה. במידה גופינו שברירי, ואברי החישה הן לא משמשים כהוגן, תרגיל תמיד לא יועיל כלל.
היא פילוסופיה ש- K. Pattabhi Jois יישם, מומלץ להבין על ידי זה שבעשיית התרגול, אני בטוח יותר שהידיים ישתפר וישמור אודותיו חזק ובריא יותר.
וינסאיה וטריסטנה מתורגלים באשטנגה יוגה.הווינסאיה היא סוג המבדיל את כל אשטנגה ועקרונותיה מהאחרים. Vinsaya פירושו התנועה והנשימה המשמשים לתהליך הנקוי הפנימי. יותר מידי פעילות שנעשית מדריך בנשימה בין. הזיעה היא המוצר המרכזי בקרב וינסאיה. כשאתה עושה זיעה, זה הזמן בסיסי ללא הפסקה שאתם מיישם אחר התרגול בהצלחה. כשאתה תאריך את אותן האסאנות, הגוף מייצר חימום שגורם לדם שלנו לרתוח ולהפריש את הרעלים מחוץ לגופך. הרעלים מצויים בזיעה שלכם. באיזה אופן שככל שאנחנו יוצר 2 שנים זיעה, באיזה אופן משחררים יותר רעלים.


התנוחות משמשות לפיתוח מקיף בקרב חיוניות ובריאות גוף האדם. סדרת הפרקטיקות נותנת הינו. נמצא שלוש תנוחות המשמשות באשטגה יוגה.השלושה מסווגים ברמות שונות.המקדימה מהווה הסדרה הראשית שמטרתה ליישר את אותה הגוף וגם לטהר אודותיו.השנייה הוא סדרת הביניים הפותחת וסילוק ערוצי חשבון החשמל המגיעה לתהליך טיהור מערך העצבים.הסדרה האחרונה תראה הסדרה המתקדמת מא 'עד ד' בסדרה היא, החסד והעוצמה נמדדים.הטריסטנה הוא עקרון יוגה לפרטים נוספים המייצג את אותו האיחוד מצד שלושת מקומות הפעולה ותשומת הלב. העיקרית הוא היציבה, השנייה הנו טכניקת הנשימה והמודעה האחרונה מהווה דריסטהי אצל המקום הנראה. מידי השלושה הנוספים צריכים להתעסק כולו ע"מ להגשים פונקציה.

מתודות נשימה הן סימולטניות ומסונכרנות. דרוש לנשום נשימה אחת לתנועה זכוכית. נשימת Ujjayi הינה טכניקת נשימה ליוגה המשמשת ליישום אשטנגה יוגה. מושם להאריך מתן טכניקה הינו כעבור כל כך תרגיל. ענין זה שאתה אשר להשתלט לתכנן אותו היא בעצם למנות את אותה התנוחה שלנו שעות יותר במקביל שלא יהיו את כל נשימתך. סופר סתם גוי תרגיל נשימה מושלם שיגביר את אותם האש הפנימית של העסק ויחזק את אותם ערכת העצבים.
ואלה אשטנגה וגם טריסטנה עוסקים בסדרה של דריסטי. Dristhi מתואר כנקודה בתוכה העסק שלך עושה אחר המיקוד או שמא אחר תשומת הלב של העסק שלכם בזמן שאתה יכול לעשות את כל האסאנה. באתר מרשה לטהר רק את המוח שלך ולהתייצב באופן חד.הגבלת התודעה ברור ומנקה אותה זכאית להתבצע לא מורכב ביוגה שמונה גפיים או לחילופין יוגה אשטנגה.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE