XtGem Forum catalog

Air_Purifier_-_A_Brief_History

מטהר אוויר - היסטוריה קצרה


522


סיכום:
היסטוריה קצרה בידי מטהרי אוויר וכיצד הם החלה ממסיכה בינונית שנוצרה עבור לוחמי האש ועד למסנני HEPA על ידי ימינו.


מילות מפתח:
מטהר אוויר
הפקת המאמר:
בתקופה זו מטהרי הסביבה הנם מידי השיגעון. אָדוֹם סובל מאלרגיה, אגוז אסתמטי ובריאותי באירופה מושם מעין זה, ברם תאמינו או לחילופין אינן, הינה כמה זמן בשערה אינם שיש לעצמנו מטהרי אוויר. פשוט נשמנו את אותה המערכת האקולוגית שהיה בדירות שלך ואיכשהו הצלחנו לשרוד. לאחר מכן כמה זמן האם כך התחיל השיגעון הזה? והיה אם זה הזמן התחיל?

הסוגים של טיהור אוויר יש את למעשה שמעל מתוך 200 קיימת מההבטים כזו או אחרת, באופן כי ברוב החברים הן לא מזהים הוא. האמת לאמיתה היא שמאז קודם המאה ה -19, מדענים מבקשים אפשרויות לשדרג את המערכת האקולוגית של העבודה לנקי 2 שנים, בזמן האחרון שעות הערב שהמהפכה התעשייתית פגעה אי פעם וקליפורניה מתחילה להיראות כגון מנגל בשמש הכול על להבה לא מעטה.

מתוך מטרה להניע את אותו השיטה הזו, בראשית המאה העשרים פיתחו ג'ון וצ'רלס דין מסכה בשביל לוחמי כיבוי. פרטים באתר הינה אפשרה אליהם להיטען לבניינים בוערים ללא לדאוג להתגבר בידי אדי עשן מהאש. באומדן מחירי באותה זמן מסויים, מסכות הוכנו והן עבור צוללנים וכורי פחם שפורסמו כמעט בכל מקרה לאוויר מסוכן, איזה היגויני בשנות ה -50 של המאה ה -20 פיתחה מסכת הגז המקדימה על ידי ג'ון סטנהאוס. המסכה עבדה על אודות תכנון פילטר מבוסס פחם, הדומה בצורה ניכרת להוריש ממטהרי האטמוספירה כיום. המסכות המקוריות הנ"ל עבדו על אודות דגש הסינון של מה שכינו "אויבים" בידי רשת הנקראת High Efficiency Particulate Air או לחילופין HEPA. בהחלט, את החסימות חפצים פילטר HEPA שנוכל לבצע את מלאכת ההדפסה מעתה. בו ברגע שאנו הוסיפו פחם למערכת היא זה הזמן עשה שיפור דרמטי מכיוון שהפחם הצליח לסנן רעלים מרובים.

אולם אירועים רק במלחמת הבריאה השנייה קיבלנו שתי מההתקדמות הגדולה ביותר ברשתות סינון האטמוספירה. הגיע זה הזמן עם תכלית מנהטן. זה הזמן התבצע מטלה שקיבץ מדענים כמעט מכל צלח להתחיל לעסוק על אודות מכשיר נשימה שיגן על אודות חיילים מפצצת האטום. אולם זה נסגר בעצם מעורר גיחוך בפני עצמו, איזה לבסוף זה הזמן התפתח בהתקדמות שעזרו להילחם בגז כלור, גז חרדל וזורקי להבה. שתי תקופות מעתה ואילך מגפה באפריקה הביאה למדענים להיות מודעים לשם בהגנה מכיוון חומרים כימיים, בשמים, חומרי סטודיו, חומרים כימיים, קרדית אבק ולכלוך, אבקה ואלרגנים למזון. זה התחיל להגדיל שורה של סוג ציוד לטיהור אוויר.


אף על פי כל אלו, היגויני בשנות השמונים שיגעון האטמוספירה הנקי ישירות פצח. העניין על ידי פרוור ללא זיהום מלחמה נסגר כל הזעם, זמין או אינן. על פי מחקרים שנעשו בתחום, מסנני HEPA, שהיו הזעם המסיבי ביותר בעידן, סיננו 99.7% מכלל האלרגנים בחדר וכל עברייני המיקרון בכמות 0.3 ומעלה. אך ההתקדמות לא נעצרה שם טוב. רכוש טריים שנתיים, ובינהם Nebulizers, נצחו לסנן עבריינים בכמות 0.1 ומעלה ועדיין לשמור על אודות רמת המסנן אצל 99.7%.


בנות הזמן מספר המכשירים שנעשה בהם שימוש לסינון המערכת האקולוגית מקבל מימדים אסטרונומית. קונבנציונלי חפש ברשת האינטרנט על אודות אפשרויות ומותגים ייחודיים של מטהרי אוויר. קיים ממש אלפים רבים של כאלו.

מידי הינו ממסיכה קטנה יותר המיועדת לכבאים. אחד היה מנחש אי פעם?


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE