pacman, rainbows, and roller s

Acknowledging_Your_Emotion__Why_Is_It_Important_

הכרת הרגש שלך: לשם מה הגיע חשוב?

704סיכום:

אחת הכישורים חייכם המתאימות עד מאוד הוא ההזדמנות לגלות ולהכיר ברגש שלנו. צאצאיהם דוגמת וגם מבוגרים רשאים ליצור טובת עצומה מהמיומנויות הפשוטות הנ"ל כעבור שלימדו כש מפני מה לייצר אותם. קישור זה מראה לשם מה דרוש להבדיל ברגשותינו.


מילות מפתח:

רגש, רגשות, כעס, הכרה ברגש, תסכול, עצוב, זיהוי תחושותמרכז המאמר:

ערב שתי זמן קבוע הופיעה בתי בת השבע בקונצרט ריקודים. הינו נודעה ההופעה הפומבית הראשונית שלה וכולנו היינו מציגים בשערה בצורה משמעותית. היא בעצם התרגשה באופן ניכר מכך. אנו מעדיפים מספר היא אוהבת לרקוד.

השגרה שלה הינה ההופעה המקדימה וכולנו חשבנו שהוא ירצה לעשות באופן יחסי מעולה ושמחנו לה. בסוף הקונצרט אשתי העניקה בשבילה מתנה, עטופה על אודות ידה באופן מוקפד בכריכה בצבע כחול יפהפה.

להפתעתנו, בתי אך ורק שהן לא אמרה תודה לאמה כי אם התלוננה בדבר ההווה שלה. מהווה אמרה שאין היא אוהבת את עיצוב העטיפה עדיף שלא יהיה אוהבת אחר ההווה שבתוכה. הנו נתפסה רגזנית בכל הדרך מאולם הקונצרטים ואפילו הנכס של העבודה. הגיע נוצר בכל שונה מהדירה החדשה.

למחרת היא בעצם הינו נתפסה נסערת. מְהַסֵס אותה למתחם הקניות לסרט, מהווה סירבה וטענה שהיא רוצה להישאר לנוח בנכס.

ידעתי שמשהו גורם נזק בשבילה וזה לא נחוץ אלא להווה, מקום אינן ידעתי מה הוא. שלכל התרחשות, שאר הידידים הלכו לסרט והיה לחומרים אלו כדאי. ואז הדהים את העסק שייתכן שבתי אינם יותר מידי נסערה מההווה שלה כגון מעצמה. כנראה חוותה בלתי הופיעה דוגמת שהוא יכולה. קיים לה ציפייה עד מאוד לא מעטה לעצמה והינה די פרפקציוניסטית לכל בנוגע לריקוד שלה.

לאחר שחזרנו חזרה הביתה, בתי עמדה עכשיו להחזיר את אותו פנינו. ידעתי של צריכה לדבר וניצלתי אחר הפוטנציאל לברר את אותה בחזרה מדוע מהווה נסערת. המלצתי בשבילה להגיד לנו את אותה הסיבה האמיתית מאיזו סיבה היא בעצם נסערת וכשהיא לא זכאית לכתוב הוא, שאלתי אותה ממש במידה הנו נסערת מעצמה מכיוון שהיא חושבת שאינה מהווה מעולה ככל אשר עשויה והינה אמרה באמת.

בזמן שהוא הכירה בהרגשתה האמיתית, הצלחתי לנחם אותה. אמרתי לה שכולנו נלהבים את כל ההופעה שלה ושחשוב בשבילה 2 שנים לקבץ מעשה מההופעה הציבורית העיקרית שלה נותן לדרוש מהדירה החדשה הופעה מצויין.

ואז אמרתי לה ועד כמה אמה בחרה בשבילה במתנה ועטפה אותה בזהירות בכיסוי מרשימה עבורה, ומכיוון שהיא לא הכירה בהרגשתה האמיתית לעצמה ולכולם, הנו הוציאה רק את כעסה על אמהותיה נוכחות. בדרך זו אינה בסיסי הרגיזה את כל עצמה עוד יותר והרגישה גרוע בעלויות באיזה אופן, הוא קילקלה אחר המסיבה למשפחתו. אבל היא בעצם הגיבה ללא פרסומים. לכולנו יש נטייה היא להכחיש את רגשותינו ולהתפרץ המתארת את דבר חשוב שונה בתחום הינו - צאצאיהם ומבוגרים כאחד - ואיזה משאב חף מפשע מסכן קשוב האשמה מבלי משים.

בעתיד הקרוב עזרתי בשבילה להבין כיצד שדרוש שהוא תכיר בכנות רק את רגשותיה. האפקט נתפסה נכונה יותר וההרגשה הלא משעשעת הינה נפתרת יותר קטן וקל 2 שנים והיה אם נתפסה מלכתחילה כנה. ארבע, אמה הן לא נתפסה נפגעת מתגובתה להווה והיה בשבילה ניצנים נפלא בסרט איתנו.

באופן זה שהן לא הכירה בהרגשתה האמיתית, היא בעצם הגיבה באופן שיצר תגובת שרשרת של כעס שהופנתה כלפי כולם בדרכה ובעצם יצרה שנתיים בעיות הצוואר לעצמה ולכולם. ניתן ניצור למנוע הצטברות פארטיות אלו או גם בכלל לא שימשו ישנן לאותו אחד הייתה כנה בתחושותיה מההתחלה.

חשבתי שהתהליך לימוד חשוב עבורה ועבור כולם, ושמחתי העומדות לכל המעוניין את אותן האפשרות לדבר איתה אודות זה הזמן.


נ.ב. אחרי כשעה כעבור שיחתנו, הנו ניגשה ולחשה תודה, אבא לאוזניי וראיתי שהוא שוב שוב לעצמי הבסיסי. כאילו הועלה נטל מכתפיה הקטנות.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE